Strona używa ciasteczek...

close więcej

Aktualności

newsy

Sprawozdanie – 4 lata kadencji radnego

Gdyby nie zmiany prawne z 2018 roku, tej jesieni mielibyśmy kolejne wybory samorządowe. Dlatego też postanowiłem dochować tradycji i przedstawić Państwu raport z mojej czteroletniej pracy radnego.

arrow-more

newsy

Sprawozdanie: dzielnica Nowa Huta

145 pism interwencyjnych w obecnej kadencji rady miasta tylko w sprawach bezpośrednio dotyczących problemów w dzielnicy Nowa Huta. Sprawdź o co zabiegał Łukasz Gibała!

arrow-more

newsy

Sprawozdanie: dzielnica Wzgórza Krzesławickie

81 pism interwencyjnych w obecnej kadencji rady miasta tylko w sprawach bezpośrednio dotyczących problemów w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie. Sprawdź o co zabiegał Łukasz Gibała!

arrow-more

newsy

Sprawozdanie: dzielnica Bieńczyce

66 pism interwencyjnych w obecnej kadencji rady miasta tylko w sprawach bezpośrednio dotyczących problemów w dzielnicy Bieńczyce. Sprawdź o co zabiegał Łukasz Gibała!

arrow-more

newsy

Sprawozdanie: dzielnica Mistrzejowice

43 pisma interwencyjne w obecnej kadencji rady miasta tylko w sprawach bezpośrednio dotyczących problemów w dzielnicy Mistrzejowice. Sprawdź o co zabiegał Łukasz Gibała!

arrow-more

newsy

Sprawozdanie: dzielnica Czyżyny

75 pism interwencyjnych w obecnej kadencji rady miasta tylko w sprawach bezpośrednio dotyczących problemów w dzielnicy Czyżyny. Sprawdź o co zabiegał Łukasz Gibała!

arrow-more

newsy

Sprawozdanie: dzielnica Podgórze

140 pism interwencyjnych w obecnej kadencji rady miasta tylko w sprawach bezpośrednio dotyczących problemów w dzielnicy Podgórze. Sprawdź o co zabiegał Łukasz Gibała!

arrow-more

newsy

Sprawozdanie: dzielnica Bieżanów-Prokocim

126 pism interwencyjnych w obecnej kadencji rady miasta tylko w sprawach bezpośrednio dotyczących problemów w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Sprawdź o co zabiegał Łukasz Gibała!

arrow-more

newsy

Sprawozdanie: dzielnica Podgórze Duchackie

78 pism interwencyjnych w obecnej kadencji rady miasta tylko w sprawach bezpośrednio dotyczących problemów w dzielnicy Podgórze Duchackie. Sprawdź o co zabiegał Łukasz Gibała!

arrow-more
First page post-first-brand Previous page post-prev-brand Strona 1 Strona 2 Strona 3 Strona 4 Strona 5 Strona 6 Strona 7 Strona 8 Strona 9 Strona 10 Strona 11 Strona 12 Strona 13 Strona 14 Strona 15 Strona 16 Strona 17 Strona 18 Strona 19 Strona 20 Strona 21 Strona 22 Strona 23 Strona 24 Last page post-last-brand